Produkte në Ofertë
Këto janë disa nga produktet ne ofertë në dyqanin "Gjergji Kompjuter":
HP ProBook 430 G3 Notebook HP ProBook 430 G3 Notebook 2
Available
Laptop

HP ProBook 430 G3 Notebook

HP
SACD0242
Me të gjitha opsionet, i hollë dhe i lehtë, me një dizajn me stil dhe me bateri që zgjat, ky laptop do t'iu lejojë që të jeni produktiv në punët tuaja.
Dell G5 15 5587 Gaming... Dell G5 15 5587 Gaming... 2
Available
Laptop

Dell G5 15 5587 Gaming Notebook

Dell
SAID2351
Nga procesorët e fundit deri tek kartat grafika më të mira, ky laptop do t'iu përcjelle një eksperiencë të mrekullueshme gjatë lojrave më të fundit. 
HP 250 G6 Notebook HP 250 G6 Notebook 2
Available
Laptop

HP 250 G6 Notebook

HP
SACD0266
Një laptop ekonomik, me anë të të cilit do të kryeni punët tuaja shpejtë me anë të procesorit Intel dhe gjithë opsioneve të tjera të tij. Kasa e fortë do ta mbrojë këtë laptop nga goditjet ose gërvishtjet e ndryshme.
Dell G3 15 3579 Gaming... Dell G3 15 3579 Gaming... 2
Available
Laptop

Dell G3 15 3579 Gaming Notebook

Dell
SAID2301
Bëhuni pjesë e lojës Grafika superiore: NVidia GeForce 1050 me teknologji Max-Q do t'iu japë pamje vizuale shumë të qarta deri në detaje, për një lojë sa më realistike. Super audio: Bëhuni akoma më shumë pjesë e lojës falë audios nga 2 boxet e përparme me Waves MaxxAudio Pro.
Dell Inspiron 5567 Notebook Dell Inspiron 5567 Notebook 2
Available
Laptop

Dell Inspiron 5567 Notebook

Dell
SAID1356
Zgjidhni pamjen qe ju përshtatet: Shijoni pamje të mrekullueshme vizuale në këtë ekran 15.6", Full HD i cili është perfekt për projekte të ndryshme ose për të parë video. Plan B: Rritni memorien, ruani muzikë, filma ose dokumenta të ndryshme në CD me anë të DVD Drive. Performanca që ju kërkoni: Me 4GB DDR4, procesor të gjeneratës së 7, ju mund të shijoni...
HP ProBook 450 G5 Notebook HP ProBook 450 G5 Notebook 2
Available
Laptop

HP ProBook 450 G5 Notebook

HP
SACD0293
Performancë e lartë me HP Probook 450 15.6", me këtë dizajn të ri dhe elegant. Bateri që zgjat dhe opsione të cilat krijojnë audio dhe pamje vizuale të mrekullueshme falë HP Audio Boost, HP Noise Cancellation, ekrani Full HD etj.
HP ProBook 450 G4 Notebook HP ProBook 450 G4 Notebook 2
Available
Laptop

HP ProBook 450 G4 Notebook

HP
SACD0333
Performancë e lartë me HP Probook 450 15.6", me këtë dizajn të ri dhe elegant. Bateri që zgjat dhe opsione të cilat krijojnë audio dhe pamje vizuale të mrekullueshme falë HP Audio Boost, HP Noise Cancellation, ekrani Full HD etj.
HP ProBook 450 G4 Notebook HP ProBook 450 G4 Notebook 2
Available
Laptop

HP ProBook 450 G4 Notebook

HP
SACD0339
Performancë e lartë me HP Probook 450 15.6", me këtë dizajn të ri dhe elegant. Bateri që zgjat dhe opsione të cilat krijojnë audio dhe pamje vizuale të mrekullueshme falë HP Audio Boost, HP Noise Cancellation, ekrani Full HD etj.
HP ProBook 470 G4 Notebook HP ProBook 470 G4 Notebook 2
Available
Laptop

HP ProBook 470 G4 Notebook

HP
SACD0351
Performancë e lartë me procesorin Intel Core i7 të gjeneratës së 7. Siguroni të dhënat tuaja me anë të mjeteve të sigurisë nga HP. Shijoni një eksperiencë të mrekullueshme me këtë laptop i cili ka një bateri që zgjat dhe opsionet e ndryshme për pamjet vizuale dhe për audio.
HP ProBook 450 G5 Notebook HP ProBook 450 G5 Notebook 2
Available
Laptop

HP ProBook 450 G5 Notebook

HP
SACD0360
Me të gjitha opsionet, i hollë dhe i lehtë, ky laptop ju lejon që të jeni produktiv në punën tuaj. Dizajn me stil dhe me bateri që zgjat, ju do të mund të kryeni punët tuaja për orë të tëra.
HP ProDesk 400 G4... HP ProDesk 400 G4... 2
Available
Desktop

HP ProDesk 400 G4 Microtower PC

HP
SACB7602
I ridizenjuar Një dizajn i ri modern me kasë 27% më të vogël se gjenerata paraardhëse. Një desktop i fuqishëm për biznesin tuaj.
HP Pro G2 Desktop HP Pro G2 Desktop 2
Available
Desktop

HP Pro G2 Desktop

HP
SACB0695
Performancë e lartë Eshtë dizenjuar për t'u lidhur dhe përdorur lehtësisht, për të patur një performancë të lartë gjatë punës tuaj, me ane te procesorit Intel te gjenerates se 8. Porta të shumta Përmban 8 porta USB, 2 porta per video, 2 PCIe x1, 1 PCIEx16 dhe 1 slot PCI.  Një investim i zgjuar Një desktop ekonomik, i fuqishëm i pajisur me opsione të cilat...
HP ProDesk 400 G4 Micro... HP ProDesk 400 G4 Micro... 2
Available
Desktop

HP ProDesk 400 G4 Micro Tower Desktop

HP
SACB0484
I ridizenjuar Një dizajn i ri modern me kasë 27% më të vogël se gjenerata paraardhëse. Një desktop i fuqishëm për biznesin tuaj. Shumë i sigurtë HP Client Security Suite Gen3, HP Multi-Factor Authenticate, HP Device Access Manager, HP SpareKey dhe HP Password Manager janë disa opsione që përmban ky desktop për të ruajtur të dhënat tuaja nga viruse ose...
HP 290 G1 Micro Tower Desktop HP 290 G1 Micro Tower Desktop 2
Available
Desktop

HP 290 G1 Micro Tower Desktop

HP
SACB0492
Kryeni punët tuaja të përditshme me këtë desktop me cmim ekonomik. Një investim i zgjuar, përfitoni fuqi dhe performancë të lartë duke minimizuar kostot.
HP Pro G2 Desktop + Monitor... HP Pro G2 Desktop + Monitor... 2
Available
Desktop

HP Pro G2 Desktop + Monitor 20.7"

HP
SACB0698
Performancë e lartë Eshtë dizenjuar për t'u lidhur dhe përdorur lehtësisht, për të patur një performancë të lartë gjatë punës tuaj. Porta të shumta Përmban shumë porta dhe hapësira opsionale për të plotësuar nevojat e biznesit tuaj. Një investim i zgjuar Një desktop ekonomik, i fuqishëm i pajisur me opsione të cilat do t'iu nevojiten.
HP ProDesk 400 G5 Micro... HP ProDesk 400 G5 Micro... 2
Available
Desktop

HP ProDesk 400 G5 Micro Tower Desktop

HP
SACB7610
Opsione me performancë të lartë Performancë e lartë për punën tuaj me anë të procesorit Intel të gjeneratës së 8 dhe SSD. Shtrirje e cila rrit investimin tuaj Ky desktop ka 3 ndarje, 3 slote dhe shumë porta opsionale ku mund të lidhni edhe deri në 3 monitorë. Connection Hub Me 8 porta USB dhe me lidhje opsionale për Bluetooth, ky desktop bëhet një hub për...
HP ProDesk 400 G5 Micro... HP ProDesk 400 G5 Micro... 2
Available
Desktop

HP ProDesk 400 G5 Micro Tower Desktop

HP
SACB7615
Opsione me performancë të lartë Performancë e lartë për punën tuaj me anë të procesorit Intel të gjeneratës së 8 dhe SSD. Shtrirje e cila rrit investimin tuaj Ky desktop ka 3 ndarje, 3 slote dhe shumë porta opsionale ku mund të lidhni edhe deri në 3 monitorë. Connection Hub Me 8 porta USB dhe me lidhje opsionale për Bluetooth, ky desktop bëhet një hub për...
HP W2072a 20" Monitor HP W2072a 20" Monitor 2
Available
Monitor

HP W2072a 20" Monitor

HP
SBAC0055
Cilësor dhe ekonomik Shijoni pamje të qarta dhe ngjyra me kontrast në këtë ekran të hollë LED, me një cmim ekonomik. Fuqia e LED Monitori LED i cili nuk përdor mërkur do të konsumojë më pak energji, por gjithashtu do të fiket dhe do të ndizet shumë herë më shpejtë se monitorët CCFL.
HP EliteDisplay E223 21.5"... HP EliteDisplay E223 21.5"... 2
Available
Monitor

HP EliteDisplay E223 21.5" Monitor

HP
SBAC0536
Stil dhe kualitet i lartë në këtë ekran modern, ergonomik dhe produktiv, të përshtatshëm për biznese. Monitori 21.5" ka 3 anësore shumë të holla të cilat e bëjnë të përshtatshme nëse dëshironi të bashkoni disa ekrane me njëri-tjetrin, në mënyrë që të punoni sa më rehat gjatë gjithë kohës.
Samsung 28" UHD... Samsung 28" UHD... 2
Available
Monitor

Samsung 28" UHD Professional Business Monitor

Samsung
SBAG0285
Monitori Samsung Ultra HD ofron pamje me kualitet të lartë dhe është ideal për punë të ndryshme profesionale. Do të arrini të dalloni edhe detajet më të vogla falë 8 milion pikselave. Imazhet përcillen me një rezolucion 4x më të mirë se ekranet Full HD, për ta bërë pamjen tuaj vizuale shumë herë më të qartë. 
Dell 23" Touch Monitor Dell 23" Touch Monitor 2
Available
Monitor

Dell 23" Touch Monitor

Dell
SBAI0586
Një eksperiencë e mrekullueshme me ekranin Dell me touch Ky ekran ka një kualitet të lartë të imazheve dhe falë opsionit të tij me touch, puna juaj do të bëhet më e lehtë. Eshtë i optimizuar gjithashtu edhe për Windows 8.
Acer 23.6" LED Wide Monitor Acer 23.6" LED Wide Monitor 2
Available
Monitor

Acer 23.6" LED Wide Monitor

Acer
SBAM0033
Shijoni pamje me ngjyra të plota falë ekranit Full HD me rezolucion 1080p. Ka kohë përgjigje prej 1ms, falë të cilës imazhet do të shfaqen shumë shpejtë, duke e bërë lojën tuaj të preferuar një eksperiencë të mrekullueshme.
Acer 21.5" LED Wide Monitor Acer 21.5" LED Wide Monitor 2
Available
Monitor

Acer 21.5" LED Wide Monitor

Acer
SBAM0046
Monitorët e serisë V6 kanë opsionin e teknologjisë eColor për t'iu përcjellë pamje vizuale të mrekullueshme dhe opsionin e ComfyView për të zvogëluar shkëlqimin e ekranit dhe për ta bërë punën tuaj në këtë ekran më të rehatshëm.
Acer 23.6" LED Wide Curved... Acer 23.6" LED Wide Curved... 2
Available
Monitor

Acer 23.6" LED Wide Curved Monitor

Acer
SBAM0402
Teknologjia BlueLightShield zvogëlon ekspozimin ndaj dritës blu duke rregulluar ngjyrat dhe ndricimin, pasi është shumë i dëmshëm për ju. Mund të zgjidhni 4 mënyra të ndryshme të ekranit falë menusë OSD për të gjetur atë që ju përshtatet më tepër. 
Philips 19.5" LED Wide Monitor Philips 19.5" LED Wide Monitor 2
Available
Monitor

Philips 19.5" LED Wide Monitor

Philips
SBAP0074
Super pamje vizuale në cdo kohë Teknologjia LED ju përcjell pamje vizuale me ngjyra të plota për një eksperiencë të mrekullueshme gjatë punës tuaj.  Zgjedhja më e mirë Ekrani 19.5" është ekologjik dhe ju lejon që të punoni për orë të gjata sa më rehat.
Philips 34" IPS Wide Curved... Philips 34" IPS Wide Curved... 2
Available
Monitor

Philips 34" IPS Wide Curved Monitor

Philips
SBAP0500
Një ekran i madh dhe i harkuar për pamje vizuale sa më realistike Pjesa e harkuar e ekranit Philips UltraWide ju vendos në qendër të tij për një eksperiencë të mrekullueshme, si kurrë më parë.
Dell UltraSharp 34" Curved... Dell UltraSharp 34" Curved... 2
Available
Monitor

Dell UltraSharp 34" Curved Monitor

Dell
SBAI9100
Ekrani i harkuar ju përmirëson fushën e pamjes tuaj duke zvogëluar reflektimin dhe duke krijuar pamje vizuale të njëtrajtshme. Zvogëlon lëvizjen e syve nëpër ekran, në mënyrë që të punoni sa më rehat për orë të gjata, por edhe gjatë lojrave tuaja të preferuara. Ekrani i madh dhe i harkuar  krijon një eksperiencë panoramike, sikur të jeni në kinema.
Cisco SF110-5 5-Port Switch
Available
Switch

Cisco SF110-5 5-Port Switch

Cisco
SGAC5149
Shpejtësi dhe performancë në një cmim më të ulët. Krijoni një rrjet të sigurtë për të lidhur kompjuterat, printerat, fotokopjet dhe pajisjet e tjera të zyrës. Shpërndani sasi të mëdha të dhënash, foto, video etj nëpërmjet këtij rrjeti.
Cisco SF110-24 24-Port Switch Cisco SF110-24 24-Port Switch 2
Available
Switch

Cisco SF110-24 24-Port Switch

Cisco
SGAC5158
Shpejtësi dhe performancë në një cmim më të ulët. Krijoni një rrjet të sigurtë për të lidhur kompjuterat, printerat, fotokopjet dhe pajisjet e tjera të zyrës. Shpërndani sasi të mëdha të dhënash, foto, video etj nëpërmjet këtij rrjeti.
D-Link Wireless AC750... D-Link Wireless AC750... 2
Available
Router

D-Link Wireless AC750 Dual-Band Router

D-Link
SGZA0281
Përdor teknologjinë wireless të një shpejtësie të lartë për të rritur shpejtësinë e Wi-fi deri në 433Mbps në frekuencë 5GHz dhe 300Mbps në frekuencë 2.4Ghz.
Netis WF2411E Wireless N'... Netis WF2411E Wireless N'... 2
Available
Router

Netis WF2411E Wireless N' Router

Netis
SGZA0700
Eshtë një pajisje mes kombinimit të rrjetit wireless dhe me tel për aplikacione rrjeti SOHO. Eshtë kompatibël me pajisje 802.11b/g/n dhe mundëson shpejtësi transferimi deri në 300Mbps, duke ofruar një performancë më të mirë për të naviguar në internet, email shpërndarje të dhënash etj. 
Netis WF2419E Wireless N'... Netis WF2419E Wireless N'... 2
Available
Router

Netis WF2419E Wireless N' Router

Netis
SGZA0702
Eshtë një pajisje mes kombinimit të rrjetit wireless dhe me tel për aplikacione rrjeti SOHO. Eshtë kompatibël me pajisje 802.11b/g/n dhe mundëson shpejtësi transferimi deri në 300Mbps, duke ofruar një performancë më të mirë për të naviguar në internet, email shpërndarje të dhënash etj. 
Netis 300Mbps Wireless N... Netis 300Mbps Wireless N... 2
Available
Router

Netis 300Mbps Wireless N Access Point

Netis
SGZA0708
Mundëson një shtrirje të madhe dhe me performancë të lartë të wireless-it. Ofron disa forma të wireless si AP, Repeater, WDS, Multi-SSID. Falë butonit Turbo, ju mund të kontrolloni lehtësisht transmetimin e fuqisë. 
Netis Wireless N USB... Netis Wireless N USB... 2
Available
Adapter

Netis Wireless N USB 300Mbps Adapter

Netis
SGZA0720
I dizenjuar për të lidhur kompjuterin ose desktopin tuaj me një rrjet wireless për të aksesuar një lidhje të shpejtë interneti. Eshtë kompatibël me pajisje 802.11b/g/n dhe mundëson shpejtësi trasnferimi deri në 300Mbps, për të patur një performancë më të lartë gjatë lojrave online, VoIP etj. Me teknologjinë 802.11n MIMO, ju siguron një lidhje të fortë dhe...
HP M477fdn Color LaserJet... HP M477fdn Color LaserJet... 2
Available
Printer

HP M477fdn Color LaserJet Pro Printer

HP
SCDC0227
Printer me 4 funksione: printoni, skanoni, bëni fotokopje dhe dërgoni fax. Eshtë më i shpejtë dhe është i mbrojtur ndaj problemeve të ndryshme. JetIntelligence me Toner Cartridge origjinal printon më shumë faqe.
HP LaserJet Pro MFP M130a... HP LaserJet Pro MFP M130a... 2
Available
Printer

HP LaserJet Pro MFP M130a Printer

HP
SCDC0232
Printeri LaserJet MFP më i vogël i HP. Printoni në mënyrë profesionale dokumenta, por jo vetëm. Skanoni dhe bëni fotokopje duke kursyer edhe energjinë me MFP të dizenjuar për të qenë eficient.
Epson WorkForce M100 Printer Epson WorkForce M100 Printer 2
Available
Printer

Epson WorkForce M100 Printer

Epson
SCEA0001
Printer Ink Tank me lidhje Ethernet. Eshtë ideale për shtëpi dhe zyra të vogla, të cilët kërkojnë që të ulin kostot e printimit. Bojrat standarde mundësojnë deri në 6000 faqe të printuara.
Epson Inkjet L1800 Printer Epson Inkjet L1800 Printer 2
Available
Printer

Epson Inkjet L1800 Printer

Epson
SCEA0191
Printer A3 me 6 bojra, i cili printon foto për 191 sekonda. I përshtatshëm për shtëpi dhe për zyra. Kapaciteti i lartë i bojës mundëson që të printojë deri në 1800 foto me përmasa 10x15 cm pa e ndërruar bojën. 
Epson EcoTank L565 Printer Epson EcoTank L565 Printer 2
Available
Printer

Epson EcoTank L565 Printer

Epson
SCEA0195
Eshtë ideale për zyra të vogla të cilat kërkojnë të printojnë, skanojnë, të bëjnë fotokopje dhe të dërgojnë fax me kualitet të lartë, shpejtë dhe me kosto të ulët. Ka kapacitet të lartë të bojës, prandaj mund të printoni më shumë me një kosto më të vogël. Ka një shpejtësi printimi prej 9.2 faqesh për minutë.
Epson Inkjet Photo L805... Epson Inkjet Photo L805... 2
Available
Printer

Epson Inkjet Photo L805 Printer

Epson
SCEA6032
Printer për foto me Wireless, për printim me kualitet të lartë të fotove duke përdorur 6 ngjyra me kosto të ulët. Shumë i thjeshtë për tu përdorur pasi mund të printoni direkt nga telefoni ose tableti.
Epson Dot-matrix... Epson Dot-matrix... 2
Available
Printer

Epson Dot-matrix TM-U220A-007 Printer

Epson
SCED0140
Eshtë kompakt, i besueshëm dhe i optimizuar për të qenë i shpejtë. Ofron të gjitha opsionet e thjeshta që mund të përdoren në restorante, industri shitje etj, gjithashtu edhe printim me dy ngjyra për të dalluar më mirë pjesët më të rëndësishme të printimit. 
Dahua IP 4MP Mini-Bullet...
Available
Camera

Dahua IP 4MP Mini-Bullet Camera

Dahua
SKAC0015
Ka një rezolucion prej 4MP dhe fokus deri në 2.8mm.  Distanca maksimale e Infrared është 30m. Mund të përdoret edhe në ambjente të jashtme.
Longse 4in1 Bullet Camera Longse 4in1 Bullet Camera 2
Available
Camera

Longse 4in1 Bullet Camera

Longse
SKAL0011
Fokusi i kamerës është 3,6mm. Distanca maksimale e Infrared është 25m. Mund të përdoret edhe në ambjentet e jashtme.
Longse 4in1 Bullet Camera Longse 4in1 Bullet Camera 2
Available
Camera

Longse 4in1 Bullet Camera

Longse
SKAL0026
Fokusi i kamerës është 3,6mm. Distanca maksimale e Infrared është 25m. Mund të përdoret edhe në ambjente të jashtme.
Longse 4in1 Dome Camera Longse 4in1 Dome Camera 2
Available
Camera

Longse 4in1 Dome Camera

Longse
SKAL1009
Fokusi i kamerës është 3.6mm. Distanca maksimale e Infrared është 20m. Mund të përdoret edhe në ambjente të jashtme.
Longse 4in1 Dome Camera Longse 4in1 Dome Camera 2
Available
Camera

Longse 4in1 Dome Camera

Longse
SKAL1012
Fokusi i kamerës është 2.8mm deri në 12mm. Distanca maksimale e Infrared është 20m. Për përdorim në ambjente të brëndshme.
Bags & Cases
Trust Atlanta 16" Carry Bag Trust Atlanta 16" Carry Bag 2
Available
Bags & Cases

Trust Atlanta 16" Carry Bag

Trust
SBZA0106
Cantë për laptop 16-inch dhe për pajisje të tjera. Përmasat e saj janë 45 x 385 x 315 mm. Pjesa e brëndshme është e mbushur në mënyrë që të sigurojë laptopin tuaj. Ndarje shtesë për të mbajtur iPod, MP3 Player, power supply etj. Material i fortë, ka rrip të forte të cilit mund t'ia ndryshoni gjatësinë sipas dëshirës.
Më te rejat nga HP
Tablets
.
Acer A1-810 Tablet Acer A1-810 Tablet 2
Available
Tablet

Acer A1-810 Tablet

Acer
SAHE0001
Performancë e lartë në përditshmërinë tuaj. Eshtë i shpejtë, eficient dhe me sistem operimi Android 4.2. 

@it.gjergji.kompjuter

Follow us
Sign to our newsletter

Register to recieve updates

* By subscribing to our newsletter you agree to receive email from us. The aim of our newletter service is to keep our customers and visitors updated about new product releases

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ky website përdor cookies.