copy of HP LaserJet Pro MFP M130fn...

copy of HP LaserJet Pro MFP M130fn All in One Printer

SCEA0201

I dizenjuar për të qenë eficient Printoni, skanoni, bëni fotokopje dhe dërgoni fax me anë të këtij printeri LaserJet MFP. Kohë pritjeje më e vogël pasi mund të printoni deri në 23 faqe në minutë. Kurseni energji me teknologjinë HP Auto-On/ Auto-Off.

 
Functions
Print/Copy/Scan/Fax
Print Technology
Inkjet
Print Speed
33ppm
Print resolution
5760 x 1440 DPI
Copy resolution
1200 x 1200 DPI
Scan resolution
1200 x 1200 DPI
Duplex
No
ADF
Yes
Monthly Cycle
10,000 pages
Media Size
Ports
Connection
Wireless
Ngjyra
E zezë
Warranty
1 Year Warranty
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.