HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook
HP ProBook 450 G5 Notebook

HP ProBook 450 G5 Notebook

SACD0360
Me të gjitha opsionet, i hollë dhe i lehtë, ky laptop ju lejon që të jeni produktiv në punën tuaj. Dizajn me stil dhe me bateri që zgjat, ju do të mund të kryeni punët tuaja për orë të tëra.
Processor
i5-8250U ( 1.6GHz 6M )
VGA
NVidia GeForce 930MX 2GB
Monitor
15.6-inch
DVD
No
Webcam
Yes
Bluetooth
Yes
Battery
3-cell
Color
Black
Warranty
1 Year Warranty
RAM
8GB DDR4
HDD
1TB
Wireless
Yes
Operating System
FreeDOS
Display type
LED
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.