HP 290 G2 Micro Tower Desktop
HP 290 G2 Micro Tower Desktop
HP 290 G2 Micro Tower Desktop
HP 290 G2 Micro Tower Desktop

HP 290 G2 Micro Tower Desktop

SACB0488
Kryeni punët tuaja të përditshme me këtë desktop me cmim ekonomik. Një investim i zgjuar, përfitoni fuqi dhe performancë të lartë duke minimizuar kostot.
Processor
i3-8100 ( 3.6GHz 6MB )
VGA
Intel Integrated HD
DVD
DVD RW
Warranty
1 Year Warranty
RAM
4GB DDR4
HDD
500GB
Keyboard
Yes
Operating System
FreeDOS
Mouse
Yes
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.