Na Vizitoni

Rr. Faik Konica, mbrapa Stadiumit Qemal Stafa Nd3 H7, Tiranë

Na Kontaktoni

Tel: +355 69 20 32 966
Email: info@gjergji-kompjuter.com, fjoti@gjergji-kompjuter.com

Orari i Punës

Hën – Pre : 8:30AM–5:30PM
Sht : 8:30AM–3:30PM
Die : Mbyllur

Si mund t’ju ndihmojmë?

Lini një mesazh. Ne do t’ju kontaktojmë së shpejti!

Qëndrojmë në dispozicionin tuaj nga e Hëna në të Shtunë nga ora 08:30 – 18:00 , duke ju ofruar gamën më të larmishme të produkeve IT nga prodhuesit gjigandë botërorë, çmimet më të mira në treg dhe asistencën tonë profesionale të sinqertë.

Contact us

optional
Product added to wishlist
Product added to compare.

This website uses cookies.